Oppo Reno 12 efsane yeniliklerle geliyor, bu telefon yok satar

Çin pazarında bu ay içinde birkaç akıllı telefon markasının yeni telefonlarını piyasaya sürmeleri bekleniyor. Vivo, 13 Mayıs’ta Vivo X100 Ultra, X100s ve X100s Pro modellerini tanıtacağını doğruladı. Realme GT Neo 6, Meizu 21 Note, Oppo Reno 12 serisi ve Honor 200 serisinin de bu ay içerisinde Çin’de piyasaya sürülmesi öngörülüyor. Bir Çinli teknoloji blog yazarı, Reno 12 serisi ve Honor 200 serisinin ay sonuna kadar tanıtılacağını iddia ediyor.

Geçtiğimiz yıl, 23 Kasım’da Oppo Reno 11 serisi ve Honor 100 serisi aynı anda Çin’de piyasaya sürülmüştü. Bu ay, bu serilerin yeni versiyonlarının da yakın zamanlarda piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Oppo Reno 12 efsane yeniliklerle geliyor, bu telefon yok satar

Reno 12 serisinin ilk olarak piyasaya sürüleceği ve Honor 200 serisinin ise bir hafta içinde tanıtılacağı belirtiliyor. Ancak sızıntı yapan kaynak, bu telefonların kesin çıkış tarihlerini belirtmedi.

Reno 12 serisine Dimensity 8200 veya 8300 yongasetinin güç vereceği, Reno 12 Pro modelinin ise daha güçlü Dimensity 9200 Plus yongaseti ile geleceği söyleniyor. Diğer taraftan, Honor 200 serisinde Snapdragon 8s Gen 3 çipseti bulunacakken, Pro modelinde Snapdragon 8 Gen 3 çipseti yer alabilir.

Her iki Honor telefonunun 3C sertifikaları, 100W hızlı şarj desteği olabileceğini gösteriyor. Ancak Reno 12 modelleri henüz Çin sertifikasyon platformlarında görülmedi. Yine de söylentilere göre, Oppo Pad 3, Enco R3 ve Enco X3 gibi diğer cihazların da yeni nesil Reno modelleri ile birlikte tanıtılması bekleniyor.

Bu yenilikler, akıllı telefon teknolojilerindeki son gelişmeleri gözler önüne seriyor ve kullanıcıların beklentilerine cevap veriyor. Yeni cihazların tanıtılması, teknoloji meraklıları için heyecan verici yeni seçenekler sunuyor ve piyasadaki rekabeti artırıyor. Bu gelişmeler, teknoloji dünyasının dinamik doğasını ve sürekli yenilik peşinde koşan yapıyı bir kez daha gözler önüne seriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir