Sessiz sedasız evlenmişti! Melisa Aslı Pamuk ve eşi Yusuf Yazıcı Cannes’a gitti

2011 yılında düzenlenen Miss Turkey yarışmasında Türkiye güzeli seçilen Melisa Aslı Pamuk’un (32), milli futbolcu Yusuf Yazıcı (26) ile yeni bir aşka yelken açmıştı.

Ünlü oyuncu ve yıldız futbolcunun sessiz sedasız evlendiği ise geçtiğimiz günlerde ortaya çıkmıştı. Melisa Aslı Pamuk sosyal medya hesabından soyadını ‘Yazıcı’ olarak değiştirmişti.

NİKAH FOTOĞRAFLARINI PAYLAŞTI

İkilinin sürpriz evliliği magazin gündeminde şok etkisi yaratmıştı. Ünlü oyuncu Melisa Aslı Pamuk, ‘evlilik’ haberlerinin yayılmasının ardından sosyal medya hesabından ilk nikah fotoğraflarını yayınlamıştı.

5.3 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından yüzük taktığı ve tepside türk kahvesi taşıdığı anları paylaşan güzel oyuncuya, kısa sürede 300 binden fazla beğeni geldi.

CANNES’A GİTTİLER

 Bu yıl Cannes Film Festivaline birçok Türk isim katıldı. Birce Akalay, Dilan Çiçek Deniz, Melis Sezen, Hadise, Sibil Çetinkaya, Şükrü Özyıldız, Tuba Büyüküstün, Meryem Uzerli gibi isimlerin arasına Melisa Aslı Pamuk da katıldı.

EŞİYLE KATILDI

‘Ego’, ‘Çarpışma’, ‘Kurt Seyit & Shura’ gibi dizilerde boy gösteren Melisa Aslı Pamuk, Cannes Film Festivali’ne geçtiğimiz günlerde sessiz sedasız nikah masasına oturduğu Lille takımında top koşturan eşi Yusuf Yazıcı ile katıldı. Ünlü çiftin sosyal medyada paylaştıkları gönderiler kısa sürede gündem oldu.

İşte Melisa Aslı Pamuk ve Yusuf Yazıcı’nın ‘Cannes’ pozları…

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir